SPRZEDAŻ

Kup nasze kubki wielokrotnego użytku z nadrukowanym logo Twojej marki lub z Twoim projektem graficznym. Na każdej imprezie Twoi konsumenci chcą się napić. Twoją wiadomość na kubku dotrze do każdego uczestnika. Przyciągnij uwagę, stwórz przedmiot kolekcjonerski.

WYNAJEM

Bez inwestycji, bez trosk z magazynowaniem, bez czasochłonnych prac porządkowych, bez potrzeby własnoręcznego usuwania odpadów. Wypożyczamy kubki w całej Polsce.
Zajmujemy się logistyką, magazynowaniem, transportem i zmywaniem. W tym czasie możesz tworzyć coś innego.

SERWIS

Mycie, obsługa imprez, logistyka, magazynowanie, projektowanie. Oferujemy więcej niż tylko kubki jako produkt. Oferujemy całościowy, dostosowany do indywidualnych potrzeb system obsługi i użytkowania naszych kubków. Od projektu, poprzez wykonanie kończąc na raportowaniu. .

IMPREZY PLENEROWE

Wiele stowarzyszeń i urzędów rokrocznie organizuje cokrocznie wydarzenia, które dzięki naszym kubkom mogą być przyjazne dla otoczenia

FESTIWALE MUZYCZNE

Największych festiwale w Polsce już od kilku lat korzystają z naszych usług. Dzięki temy wszyscy czyujemy się na nich lepiej. Nawet 100 tys. osób jednego dnia to nie problem.

IMPREZY sportowe

Podczas imprez i zajęć sportowych, kubki wielokrotnego użytku są najlepszą opcją aby zmniejszyć ilość odpadów generowanych na trybunach bądź w punktach regeneracji.

TARGI

Kubki wielorazowe są wspaniałym nośnikiem informacji reklamowej, Informacji, którą potencjalnu kontrachent może mieć przed oczyma każdego dnia.

KONGRESY

Stworzenie własnego kubka pozwala rozpowszechnić Twoją markę na kongresach, targach biznesowych oraz w codziennych kontaktach z kontrahentami.

PRZYJĘCIA PRYWATNE

 Nasze kubki wielokrotnego użytku nie tylko mogą służyć zmiejszeniu ilości śmieci po weselu bądź przyjęciu ale też mogą stać się wyjątkowymi prezentami dla gości.

IMPREZY INTEGRACYJNE

Wiele firm, stowarzyszeń i urzędów organizuje rokrocznie wydarzenia, które dzięki naszym kubkom mogą być zarówno przyjazne dla otoczenia jak i mniej kosztowne.

STOŁÓWKI, RESTAURACJE

Lunch roomy,  restauracje. Nasze kubki w połączeniu z serwisem mycia i wymiany na czyste to bezstresowa obsługa bez angażowania dodatkowego personelu.

SZPITALE SZKOŁY

Wszędzie tam gdzie zależy nam na bezpieczeństwie. W połączeniu z naszym serwisem mycia może być to bezobsługowa alternatywa dla korzystającej instytucji.

JAK FUNKCJONUJE SYSTEM KAUCJI ZWROTNEJ

UrCup pomaga wprowadzić system depozytowy dla kubków wielokrotnego użytku. System ten pozwala osobom wypijającym napój wypożyczyć swoje kubki w zamian za depozyt, cieszyć się napojem i zwrócić go do każdego punktu partnerskiego w programie.

SPRZEDAŻ NAPOJU

Uczestnik imprezy kupuje napój i wpłaca kaucję za kubek wielorazowego użytku.
Dowiedz się więcej

WYMIANA

Na barze przy ponownym zakupie napoju kubek zostaje wymieniony na czysty.

ZWROT KAUCJI

Kubek wielorazowego użytku można w każdej chwili zwrócić dostając zwrot wpłaconej kaucji.

MYCIE KUBKÓW

Każdy ze zwróconych kubków zostaje starannie umyty i użyty ponownie. Ponad sto razy!
Dowiedz się więcej

zaufaLI NAM …